Різне

Заказать Кулiч пасхальний 500 гр. оптом от производителя - Rosa.kharkov.ua

Кулiч пасхальний 500 гр.

Кулiч сирний - традиційна великодня випічка виготовлена за рецептурою зарекомендувала себе вже багато років до складу якої входять тільки найсвіжіші і високоякісні продукти, привітність наших сердець і бажання радувати своїх покупців найсмачнішою продукцією!

ТАРА: 3 кг

СКЛАД: Борошно пшеничне в / ґ, меланж, кефір, маргарин, цукор, дріжджі, родзинки, глазур біла, посипання декоротівного.


Термін зберігання: 15 днів
Умови оплати та доставки

ІНШІ ПРОПОЗИЦІЇ З РОЗДІЛУ Рiзне

Ви проглядали
Кращі солодощі оптом - ТМ "Роса".

Постійний рух вперед призвів торгову марку "Роса" до великого успіху. Робота над помилками і розвиток зробили з невеликої сімейної пекарні велике виробництво. Кондитерські вироби компанії мають великий попит на всій території України. Торгова марка "Роса" пропонує купити солодощі оптом в Харкові з доставкою по країні. Зараз підприємство може похвалитися досить широким асортиментом продукції. У ТМ "Роса" можна купити:

 - Бісквітні рулети.

 - Кекси.

 - Торти.

 - Круасани.

 - Слойки.

 - Тістечка.

 - Пироги.

 - Паски.

Що може запропонувати ТМ "Роса"?

Наявність сучасного потужного устаткування для виробництва кондитерських виробів дозволяє випускати солодощі високої якості в будь-яких обсягах. Унікальна рецептура виробів, перевірена роками, гарантує використання натуральних компонентів для виробництва солодощів. Класична технологія виготовлення не передбачає використання підсилювачів смаку і хімічних добавок.

Сировина високої якості забезпечує кращі смакові якості кондитерських виробів. Авторські рецепти виробів дозволять будь-якій торговельній точці залучити більшу кількість споживачів.

Чому обирають ТМ "Роса"?

Купівля оптом солодощів у торгової марки "Роса" дозволить повністю оновити асортимент кондитерських виробів торгової точки якісною продукцією. Крім оптової торгівлі, кондитерська фабрика може виробляти вироби на замовлення для різних урочистостей, наприклад, торти і тістечка на замовлення. Інгредієнти для виготовлення солодощів ретельно відбирають технологи виробництва "Роса". Постійне розширення асортименту продукції робить компанію ще більш затребуваною на ринку. Виробник пропонує вигідні умови для співпраці оптовим і роздрібним мережам.

Солодощі оптом від виробника в Харкові.

Купити солодощі за оптовими цінами можна у виробника кондитерських виробів "Роса". Великий стаж роботи фабрики гарантує кожному споживачеві солодощі, відповідні високим стандартам якості. Вибираючи компанію "Роса", ви отримуєте смачні кондитерські вироби за цінами від виробника.

Використання натуральних компонентів для виготовлення солодощів трохи скорочує термін придатності готової продукції, але виробник компенсує це наявністю якісної заводської упаковки.

+38 (050) 403 81 42+38 (067) 621 05 38

+38 (050) 403 81 42
+38 (067) 621 05 38

info@rosa.kharkov.ua

info@rosa.kharkov.ua

Приймаємо заявки.

9:00 - 18:00

9:00 - 18:00

Час роботи.