Рулети

Результат 1. 7 із 7

Рулети

Рулет «Банановий»

Термін зберігання 7 днів

Рулет з тертим шоколадом

Термін зберігання 10 днів

Рулет «Фруктовий»

Термін зберігання 5 днів

Рулет «Шоколадний»

Термін зберігання 10 днів

Рулет «Горка»

Термін зберігання 10 днів

Рулет «Чорна смородина»

Термін зберігання 10 днів

Рулет «Iзба»

Термін зберігання 10 днів

Виготовлення та оптовий продаж бісквітних рулетів ТМ "Роса".

Солодкі рулети можна назвати одним з найбільш затребуваних видів випічки. Виробництво цих солодощів є трудомістким процесом. Складний процес виготовлення випічки обумовлений тим, що тісто постійно піддається певному впливу. Для того, щоб створити смачний виріб з бісквітного тіста, потрібно замісити тісто з правильними пропорціями інгредієнтів, після важливо правильно спекти корж і загорнути в нього начинку до тих пір, поки тісто не охололо.

В процесі виготовлення потрібно дотримуватися всіх тонкощів кулінарного процесу. Велика кількість кулінарних технік, які використовують при приготуванні рулетів, роблять солодощі ще більш цінними.

ТМ "Роса" пропонує багато варіантів рулетів для тих, хто любить пити чай або каву з солодощами. Великий асортимент начинок і оформлення у кондитерської фабрики дозволяє вибрати відповідні ласощі навіть самому розпещеному гурману.

Асортимент бісквітних рулетів ТМ "Роса".

Великий вибір кондитерських виробів у торгової марки "Роса" представлений наступними варіантами бісквітних рулетів:

 - З медової начинкою

 - З шоколадним наповненням

 - "Тірамісу"

 - З фруктовою начинкою (полуниця, абрикос, персик, банан)

 - Горіхова випічка

 - Кондитерські вироби з ягідним наповненням

Саме виробництво бісквітних рулетів в Харкові можна назвати одним з основних напрямків кондитерської фабрики "Роса". Завдяки цьому випічка з бісквітного тіста завжди відповідає високим стандартам якості.

Зберігання бісквітних рулетів.

Незважаючи на те, що випічка з бісквітного тіста на натуральних компонентах повинна зберігатися порівняно недовго, виробник ТМ "Роса" користується сучасними способами обробки сировини і якісною упаковкою, що збільшує тривалість зберігання солодощів.

Завдяки тому, що кондитерська фабрика "Роса" не використовує у виробництві своїх виробів підсилювачі смаку і штучні барвники, випічка компанії має смак домашніх кондитерських виробів.

Купити рулети оптом в Харкові від ТМ "Роса".

Вибрати потрібні найменування і купити рулети оптом у торгової марки "Роса" можна, оформивши замовлення по телефону, зв'язавшись з менеджерами виробництва. Торгова марка запрошує до співпраці торгові точки і мережі магазинів до подальшої співпраці на вигідних умовах.

+38 (050) 403 81 42
+38 (067) 621 05 38

info@rosa.kharkov.ua

Приймаємо заявки.

9:00 - 18:00

Час роботи.