Печиво

Печиво

Печиво Ромашка з повидлом

Термін зберігання: 30 днів

Печиво здобне Боня

Термін зберігання: 30 днів

Печиво Смайлик із суфле

Термін зберігання: 180 днів

Печиво «Смайлик»

Термін зберігання: 180 днів

Печиво «Смайлик»

Термін зберігання: 180 днів

Печиво сдобне Джемка

Срок хранения 30 дней

Печиво здобне Халвiчне

Термін зберiгання 30 діб

Печиво здобне Бiткоiн

Термін зберігання: 30 днів

Печиво здобне Сiмба

Термін зберігання: 30 днів

Печиво Смайлик іриска

Термін зберігання: 180 днів

Печиво Штолен

Термін зберігання: 30 днів

Кантучiнi «Бискоттi шоко»

Термін зберігання: 90 днів

Печиво «Пелюстка солона»

Термін зберігання: 45 днів

Печиво «Французьке»

Термін зберігання: 30 днів

Сторінка 1 із 3

ТМ «Роса» - одна з кращих кондитерських компаній в Україні, які виробляють смачне печиво в широкому асортименті.

Печиво одна з найпопулярніших закусок в Україні. Його вживають вранці з чашкою кави, вдень, під час перекусу, а також увечері, коли збирається вся родина за столом, щоб попити чай.

Діти дуже люблять печиво, і батьки це знають. Щороку виробництво печива збільшується в рази.

Купуючи печиво оптом, ви вкладаєте гроші в швидко обертаємий товар.

Кондитерська фабрика «Роса» виробляє більше 40 видів печива.

Спеціалізуємося не тільки на сухих печивах, але і на печивах з начинкою (джем, крем, сир, шоколад, насіння та ін.). Професійні кондитери виробляють печиво різних форм.

Також фабрика виробляє печиво «Снеки», з різними смаками (бекон, гриби, сметана).

Ми довели до досконалості 4 найголовніших етапу виробництва ідеального печива: перемішування, формування, випічка та охолодження.

На стадії змішування, борошно, жир, цукор, воду та інші складові з'єднують разом, в правильній пропорції в великих змішувачах до утворення однорідної маси.

Компанія, при виготовленні будь-яких видів печива використовує виключно свіжі і натуральні інгредієнти.

Ми пишаємося тим, що печиво, створене кондитерами можна їсти дітям, літнім людям і людям, що страждають різними захворюваннями шлункового тракту.

Завдяки низькому вмісту вологи в деяких видах печива, вони не псуються довгий час.

Вся продукція упаковується в фірмові коробки, які захищають печиво, як під час перевезення, так і під час перебування на прилавках.

Запрошуємо кондитерські мережі до співпраці.

ТМ «Роса» володіє достатніми потужностями, щоб виконати великі замовлення різноманітного печива.

Зв'яжіться з менеджерами з питань замовлення смачного печива нашої торгової марки.

Солодощі ТМ "Роса" стануть маленькою спокусою не тільки для юних ласунів, а й для дорослих гурманів, які звикли вибирати тільки найкращі смаки як джерело задоволення. Яке ж з популярних кондитерських виробів варто вибрати?

За популярністю серед солодощів, безсумнівно, лідирують торти. Ні дні народження, ні весілля просто не обходяться без цієї традиційної смакоти. Торт - це десерт з декількох коржів, просочених кремом або сиропом, а верхній корж додатково прикрашається візерунками з крему і фруктів, через що і вважається святковим десертом. Крім того, торти на день народження прикрашаються свічками, що створює додаткову ошатність.

Не відстає за популярністю серед покупців і печиво, яке робиться з різних видів тіста у вигляді певної форми - кола, квадрата, трубочки. Як правило, воно більш сухе і крихке, зате стає зручним перекусом в дорозі, на відміну від масляних тортиків. Варіантів приготування печива маса - можна додавати в тісто суміш зерен або солодку начинку всередину (родзинки, курагу, шоколад, згущене молоко).

Тістечко відрізняється від своїх «побратимів» видом тіста, з якого воно виготовляється - солодке здобне тісто. Створюється, як правило, з кремом. Невеликий розмір і розфарбована поверхню роблять тістечка маленькими їстівними творами мистецтва, які продаються поштучно і можуть приймати будь-які, самі химерні форми.

Рулетами називають кондитерські вироби із здобного тіста в формі трубочки. У рулеті тісто промазані повидлом або в нього вкладена начинка, наприклад, мармелад.

Слойка завершує список найбільш улюблених кондитерських виробів. Це булочка з листкового тіста, у виборі якої часто основну роль грає начинка. Вона може бути як солодкою, так і солоною - все обмежується лише фантазією кондитерів.

Одне споглядання наших кондитерських виробів на прилавку вже здатне повністю витіснити думка про те, що хорошого, як то кажуть, потроху - адже хочеться спробувати абсолютно все. Покупцеві залишиться тільки вибрати найсмачнішу солодкість, і тоді в повному розумінні слова його життя стане солодким!

+38 (050) 403 81 42+38 (067) 621 05 38

+38 (050) 403 81 42
+38 (067) 621 05 38

info@rosa.kharkov.ua

info@rosa.kharkov.ua

Приймаємо заявки.

9:00 - 18:00

9:00 - 18:00

Час роботи.