Про компанію

ПРО НАС

«Роса» - це український виробник солодощів на будь-який смак.«Роса» - це український виробник солодощів на будь-який смак.

Ми здійснюємо оптову реалізацію товарів починаючи з 2001 року.
Щодня на власних виробництвах співробітники компанії готують кондитерські вироби за авторською рецептурою.

Ми використовуємо для цього тільки сертифіковану сировину, закуповуємо на території України і ретельно перевіряємо.

Наша мета - щоб кожен продавець отримав товар відмінної якості, який не залежується на полицях магазину, а споживач неодноразово повернувся за «добавкою».

ЧОМУ РОСА?

Image

До нас звертаються підприємці, які не хочуть переживати за смак і якість продукції, яку вони реалізують. Ми гарантуємо якість кондитерських виробів і підтверджуємо її українськими та міжнародними сертифікатами. Завдяки широкому асортименту солодощів, доступна можливість вибрати все у одного постачальника і не гортати сотні каталогів.

Image

Для клієнтів фабрики пропонуємо кілька способів доставки товарів - власним транспортом або через нашу логістичну систему.Для клієнтів фабрики пропонуємо кілька способів доставки товарів - власним транспортом або через нашу логістичну систему.

Так кожен клієнт може вибрати зручний спосіб отримати солодощі.

Image

Ми спеціалізуємося на виготовленні тортів, тістечок, рулетів, слоек, печива, цукерок.Ми спеціалізуємося на виготовленні тортів, тістечок, рулетів, слоек, печива, цукерок.

Готуємо продукцію з усією відданістю і любов'ю, адже знаємо, що ці вироби потраплять на столи близьких нам людей.

Image

Наші клієнти - це не тільки місцеві магазинчики, а й національні торговельні компанії, які вже оцінили всі переваги співпраці.Наші клієнти - це не тільки місцеві магазинчики, а й національні торговельні компанії, які вже оцінили всі переваги співпраці.

Солодощі Кондитерської фабрики «Роса» можна знайти на полицях супермаркетів АТБ, КОЛО, Класс, Рост, Дигма, Чудо Маркет, SPAR.

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Якщо ви дистриб'ютор продуктів харчування і хочете розширити свій асортимент за рахунок популярних солодощів, просто зверніться до відділу замовлення продукції по телефону (050) 403 81 42 або оформіть своє замовлення по електронній пошті info@rosa.kharkov.ua.

+38 (050) 403 81 42+38 (067) 621 05 38

+38 (050) 403 81 42
+38 (067) 621 05 38

info@rosa.kharkov.ua

info@rosa.kharkov.ua

Приймаємо заявки.

9:00 - 18:00

9:00 - 18:00

Час роботи.

rosa logo big

(050) ‎403-81-42 - вироби оптом

(067) ‎160-57-71 - постачання

info@rosa.kharkov.ua