Про компанію

 

Кондитерська фабрика «Роса» належить до числа тих лідерів ринку, які стають відомими завдяки достойній продукції та не мають потреби в рекламних кампаніях.

Асортимент наших солодощів збільшується та розширюється щодня. Ви можете поласувати вишуканими тістечками, покуштувати хрусткі слойки, придбати апетитний торт для вдалого завершення сімейного торжества або спробувати розсипчасте печиво до ранкової ароматної кави.

Навіть гурмани з вишуканим смаком залишаться задоволені, спробувавши наші кондитерські вироби, які створюються у власних цехах фабрики. Наша компанія готова відкрити неповторний світ вишуканих десертів для всіх любителів солодощів.

Всі кондитерські вироби фабрики «РОСА» створюються з величезною любов’ю з натуральних компонентів найвищої якості. Наша продукція належить до вищого сорту та сертифікована за всіма правилами.

Пропонуємо Вам зануритись в заманливий світ солодощів та різноманіття чарівних смаків. Спробувавши наші тістечка, тортики, рулети, кекси, Ви напевне не зможете залишитись байдужими та повернетесь знову по додаткову порцію вражень та кондитерського достатку. Ми з радістю розділимо будь-які святкування, важливі дати та визначні події Вашого життя, надавши кращі кондитерські шедеври, щоб порадувати наших клієнтів.

Ми щодня змінюємось, розвиваємось та радуємо поціновувачів світу солодощів новими ідеями та ласощами. Окрім цього, компанія готова запропонувати оптові поставки кондитерських виробів власного виробництва.

Запрошуємо до співробітництва з кондитерською фабрикою «РОСА» торгові компанії, в тому числі оптові, з метою розширення дилерської мережі в регіонах України.

+38 (050) 403 81 42
+38 (067) 621 05 38

info@rosa.kharkov.ua

Приймаємо заявки.

9:00 - 18:00

Час роботи.

Сертифікат

logo new

Зв'язок з нами

(050) ‎403-81-42 - вироби оптом

(067) ‎160-57-71 - постачання

info@rosa.kharkov.ua