Цукерки

Цукерки

Цукерка Mr Fit Цитрус

Термін придатності : 270 діб

Цукерка Mr Fit Полуниця

Термін придатності : 270 діб

Цукерка Mr Fit Абрикос

Термін придатності : 270 діб

Цукерка Tropic nut

Термін придатності : 180 діб

Цукерки Сувенір

Термін придатності : 180 діб

Цукерка Tropiс-nut shoko

Термін придатності : 180 діб

Цукерка iMax

Термін придатності :180 діб

Купити цукерки оптом від виробника "Роса" в Харкові.

Іноді так хочеться побалувати себе смачною цукеркою. Глюкоза, яка міститься в солодощах, здатна підняти настрій і прискорити роботу мозку. Кілька якісних цукерок можуть стати хорошим десертом. Сучасний ринок кондитерських виробів наповнений різними цукерками, торгова марка "Роса" випускає тільки якісні солодощі. Смачне джерело енергії можна завжди носити з собою, тим самим даючи собі можливість підкріпитися в будь-який момент.

Кондитерські вироби кондитерської фабрики "Роса" виготовлені з натуральних інгредієнтів. В основі всіх солодощів компанії лежать продукти високої якості. Завдяки тому, що інтернет-магазин торгової марки реалізує солодощі безпосередньо від виробника, ціни на кондитерські вироби ТМ "Роса" значно нижче, ніж в магазинах роздрібної торгівлі.

Чому потрібно замовляти цукерки оптом Харків у ТМ "Роса"?

Звичайно, солодким не варто зловживати, але від цукерок торгової марки "Роса" неможливо відірватися. Солодощі компанії - це:

  1. Натуральні інгредієнти.
  2. Ціна.
  3. Великий вибір.
  4. Користь.
  5. Будь-який обсяг виробництва.

Компоненти.

Солодощі від "Роса" виробляються з додаванням натуральних інгредієнтів. Компанія не використовує підсилювачів смаку, наповнювачами кондитерських виробів завжди є справжні ягоди, фрукти, горіхи.

Вартість продукції.

Завдяки тому, що в інтернет-магазині "Роса" реалізуються кондитерські вироби безпосередньо від виробника, ціни на солодощі тут в рази менше, ніж у роздрібних продавців.

Асортимент.

В інтернет-магазині виробника представлений широкий асортимент шоколадних цукерок, виробів з фруктами, горіхами. Продукцію компанії можна вживати навіть тим, хто ретельно стежить за своєю фігурою.

Об'єм виробництва.

Торгова марка "Роса" може виробляти кондитерські вироби в будь-яких обсягах. Потужне обладнання для виготовлення солодощів дозволяє виробникові виконувати оптові замовлення великого обсягу.

Купити цукерки оптом Харків в ТМ "Роса".

В інтернет-магазині ТМ "Роса" можна купити цукерки оптом недорого безпосередньо від виробника. Продукція компанії проходить ретельний контроль на кожному етапі виробництва. Це дозволяє гарантувати споживачеві високу якість виробів. Вся продукція доставляється в брендованій упаковці фабрики, яка дозволяє продовжити термін придатності виробів. Доставка товарів здійснюється по всій території України.

+38 (050) 403 81 42+38 (067) 621 05 38

+38 (050) 403 81 42
+38 (067) 621 05 38

info@rosa.kharkov.ua

info@rosa.kharkov.ua

Приймаємо заявки.

9:00 - 18:00

9:00 - 18:00

Час роботи.